Misyonumuz

Problemin değil çözümün parçası olmak, Modern çağın getirisi teknolojiyi takip etmek, Müşteri odaklı çalışmak, Eğitimli personelle takım ruhu oluşturmak, Eğitimli personelin takım ruhunu devam ettirmek, Rekabeti sunduğu ürün ve hizmetlerle yapmak, Örnek gösterilen bir kurum olmak.

Hizmet Prensibimiz

Müşterilerimize ve topluma en iyiyi sunmak için;
Çağdaş teknolojiyi yakından takip etmek ve kullanmak,
Tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve işbirliği içerisinde çalışmak, Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimize, mesleğimize, topluma duyduğumuz saygı, ticari sorumluluğumuz gereği; Sektörde örnek gösterilen kurum olmayı, Müşteri odaklı çalışarak memnuniyeti her şeyden önde tutmayı, Çalışanlarımızı eğiterek kalite bilincini yerleştirmeyi görev bilmekteyiz..

FİRMA BİLGİSİ

Awesome Image

Beton Tamiri &Yenileme &Parlatma Hizmetleri!

Beton zemin uygulamaları ve dekoratif beton tasarımında profesyonel çözüm ortağı!

2009 yılında kurulan Beton Tamiri ve Zemin Çözümleri, tüm yurtta, gerek başarılı çalışmaları gerekse kaliteli ve ekonomik çözümleriyle,onlarca saygın firmaya zemin çalışmaları konusunda çözüm ortaklığı yapmış, müşterileri ile kalite ve güvene dayalı ortaklığı halen devam etmektedir.

Beton Tamiri, beton çatlak/delik onarım, beton parlatma, beton yenileme, beton tasarımı, beton silimi, tozumazlık, tozumaz ve beton koruyucu emprenye astar ve beton verniği, Beton Silimi, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, konularında en ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Customer SignatureCustomer Signature
Semih Albayrak

FİRMA SAHİBİ

7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Teknik Ekibimiz ve Ekipmanımız ile Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemlerinde Uygun Fiyat Garantisi ile Size Bir Telefon Kadar Yakınız..... Çalışma Saatleri: 08:00 - 22:00

0532 385 60 05

Mob: 0532 385 60 05

Email: [email protected]

 • 50

  Memnun Müşteri
 • 35

  35 Hizmet Çözümü
 • 2450

  Teknolojik Ekipman
 • 15

  Uzman Personel

Beton Silimi ve Beton Tamiri

Bursa Beton Tamiri ve Silimi Bursa’da kuruluşundan itibaren beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, konusunda deneyimli personeller ve yapı kimyasalları firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında fabrika zeminleri, otoparklar, hastaneler, avm zeminleri, antrepo, depo, hava limanları gibi bir çok alanda en uygun ve doğru çözümü sunmaktadır.

Merkezi Bursa’da bulunan firmamız, gelecek talep ve isteklere göre yurdumuzun bir çok ilinde hizmet verebilmektedir.

Endüstriyel Zemin Çözümleri, Dekoratif Beton Tasarımları

♦   Beton Silimi & Parlatma

♦   Beton Tamiri & Yenileme

♦   Granit & Mermer Cilalama

♦   Traverten & Karo Parlatma

♦   Basamak Silimi &Temizleme

♦   3D Zemin Uygulamaları

♦   Epoksi Kaplama ve Kaldırma

♦  Poliüretan Zemin Uygulamaları

♦   Tozumaz Beton Uygulamaları

MALZEME & EKİPMAN

Beton silimi, beton parlatma, Tozumaz Beton, Karo Silimi ve Mermer Silimi Hizmetlerimizde kaliteli ve güvenli malzeme ve ekipmanlar kullanmaktayız..

UZMAN PERSONEL

Projeleri gelişmeleri takip etmekte olan profesyonel ekip ve teknolojik ekipmanları ile planlanan zamanda uluslar arası standartlara uygun hazırlamaktayız.

GARANTİLİ HİZMET

Beton uygulamalarında kaliteden ödün vermeyen, alternatif çözümlerle müşteri bütçesine uygun çalışmaları ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir..