05
May

Karo Mozaik Zemin karoları, kamu alanlarında, ticari yapılarda ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen bir zemin malzemesidir.

Kamuya açık alanlarda oldukça sert; aşınmaya, lekelenmeye ve kimyasal etkilere dayanıklı sırlı granit ya da porselen karo bazlı ürünler seçilmelidir.

Özellikle dışarıdan mekana direkt girişin olduğu yerlerde parlak ürünler seçilmeden önce iyi düşünülmelidir. Parlak yüzeyli karolar estetik olarak hoş görünmesine karşın, çizilme ve aşınmaya karşı dirençleri daha azdır.

Ticari yapılara örnek olarak fabrikalarda seramik karolar, araçlar ve ağır makinelerden dolayı oldukça büyük ağırlıklara maruz kalırlar.

Dış mekanlarda özellikle teras, balkon ve havuz gibi mekanlarda, öncelikle su yalıtımı yapılmalı daha sonra mutlaka sırlı granit veya porselen karolar kullanılarak, döşeme işlemi yapılmalıdır..

Döşeme esnasında , yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi olarak, kesinlikle fleks grubu yapıştırıcılar ve derz dolgu malzemeleri kullanılmalıdır.

Dış mekanlarda, standart yer karolarının kullanılması sonucunda; sırlı yüzeylerden, gövdeden, kütle kaybı ve gövde çatlakları oluşması gibi ciddi sorunlar yaşanabilir.

Bursa Karo Mozaik Silimi, uzman teknik ekibi ve son teknoloji makina parkuru ile tüm karo zeminlerin bakım, onarım, silim, parlatma uygulamalarını özenle yapmaktadır.Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.

Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda…

Karo Temizleme, Karo Silim, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma, Peryodik Bakım Hizmetleri,Bursa’daki En İyi Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi.Tags: , , ,