05
May

Traverten temizleme ,traverten silimi, traverten koruma, traverten cilalama, traverten ve tezgahların temizlik, kimyasal koruma ve mekanik silim uygulamalarını  yapmaktayız.

Traverteten yumuşak ve gözenekli bir dokuya sahip doğal taşTır. Bu nedenle zamanla bu gözenekler hızlı kirlenmekte ve yosun tutmakdadır.

Firmamızın Türkiye’ye getirmiş ve uygulamakta olduğu italyan temizleme ve koruma kimyasalları ile siz değerli müşterilerine doğaltaş kullanma ve temizleme konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamız traverten temizleme, traverten koruma ve bakımı kousunda hizmet vermek olup aynı zamanda da traverten ve doğaltaşların (wet look) ıslak görünüm uygulamasını yapmaktadır.

Yaptığımız bu işlemler; taşlarınızın temizliğinin kolaylaşmasını sağlar, taşlarınızın ömrünü uzatır, ilk günkü gibi yeni ve temiz kalmasını sağlar.

Koruma kimyasallarımız su, çay, yağ, kahve ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlamaktadır.

Firmamız özel taş bakım ürünleri traverten temizleyici, Traverten koruyucu, parlatıcı ve koruma kimsallarını kullanmaktadır.

Siz degerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz

Bu kadar özen gösterilmesi gereken temizlikler ise sadece o işe uygun makineler ile yapılmaktadır. Son teknoloji makineleri özel olarak getirilen vakumlu basamak silme, parlatma makineleri, kaliteli emme gücü ile kirin ve pisliğin tamamını emerek ve emdiği tüm kiri de suya hapsederek toz ve iz bırakma olayını kesinlikle engellemektedir.

Çeşitli Yöntemlerle uygulanan, Temizlik, cila ve parlatma, işlemleri sırasında ortaya çıkan kirli su, vakum teknolojisi ile yüzeye dokunmadan atıldığından herhangi bir nedenle zemin üzerinde pis sudan kaynaklı izler bırakmaz.

Teknik restorasyon uzman teknik ekibi en son teknoloji ile donatılmış makina parkuru sayesinde tüm basamak ve traverten çeşitlerine yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyi fabrikadan çıktığı normlarda tertemiz bir yüzeye kavuşturmaktadır.Tags: , , ,